Чудові - Настільні ігри

$920

Опис

Кидайте кості, кидайте кості та ласкаво просимо до дивовижного світу The Magnificent! Це стратегічна гра в європейському стилі від Ейліф Свенссон та Крістіана Амундсена Остбі. Їхня попередня гра - Санта Марія (Santa Maria), також від Aporta Games, була присвячена хитромудрому розігруванню кубиків. Так само і в The Magnificent. Цього разу тема гри - прекрасний, таємничий світ цирку...

Чудові гравці можуть грати в одиночну або багатокористувацьку гру до чотирьох гравців. У ній ви - конкуруючі власники цирку, які змагаються за залучення глядачів на свої видовищні шоу. Ви кидаєте кубики і таким чином розширюєте власний табір артистів. Це плитки поліоміно в стилі тетрісу, тому в грі є індивідуальні стратегії розміщення плиток.

Але окрім розміщення цих тайлів, ви прагнете влаштувати вистави, подібних до яких глядачі ще не бачили. Який кубик ви витягнете для цього? Вам потрібно врахувати значення піпса, а також колір. Це визначає силу вашої дії, де ви будете будувати, подорожувати або виступати. Чим більше одноколірних кубиків ви витягнете, тим ефективнішою і потужнішою буде ваша дія.обертається.

Як і в кожній подібній грі середньої ваги в євро-стилі, приходять чудові рішення. Вам потрібні сили, щоб виконувати кращі дії. Але в кінці кожного раунду ви повинні заплатити загальну вартість піпса найбільшої групи одноколірних кубиків. У цьому і полягає стратегія: чи можете ви дозволити собі піти на мега-дійства?

Чудова гра складається з трьох раундів по чотири ходи в кожному. Через певні проміжки часу ви скидаєте з руки карти Рингістів і підраховуєте очки. Ви починаєте з рукою з чотирма Рингістами, тож кого і коли ви підрахуєте? Схоже, вам доведеться покрутити кілька тарілок... Як і вашим виконавцям! Чудова гра - це не тільки хрусткий євро, але й приголомшлива, красива гра на столі.

Кількість гравців: 1-4 гравці

Час: 60-90 хвилин

Вік: від 14 років

$920

Прокрутити до верху