Орлеан - Настільні ігри

$790

Опис

Орлеан - це гра на побудову мішків від Рейнера Штокхаузена. Побудова мішків, кажете? Це трохи схоже на гру на побудову колод. Замість того, щоб починати зі стандартної колоди карт, ви починаєте Орлеан зі стартового мішка Послідовників. Вони бувають у вигляді фермерів, лицарів, купців, ченців і т.д. У свій хід ви витягаєте їх з мішка наосліп. Потім ви можете відправити їх на роботу.на килимку для плеєра...

Дія гри розгортається в регіоні Луари в середньовічній Франції, в центрі якої знаходиться Орлеан. Ваша мета - пересуватися по регіону від міста до міста, будь то каналом або дорогою. Чи можете ви будувати торгові будинки по дорозі? (Якщо так, то отримаєте винагороду у вигляді старих добрих переможних очок!) Орлеан - це стратегічна гра в європейському стилі, тому той, хто набере найбільше очок наприкінці 18 раундів, переможе.

По суті, Орлеан відбувається на вашому ігровому полі. Ви можете відправляти Послідовників, яких витягуєте кожного раунду, на локації для виконання певних дій. Відправляйте потрібну кількість - або певну комбінацію - Послідовників на локації, і ви можете заробити більше Послідовників.

Крім того, ці місця приносять численні нагороди. Деякі з них дають цінні харчові ресурси. Інші - гроші. Деякі дають можливість додати постійних працівників на ваш мат (у вигляді технологічних гвинтиків). Інші буквально розширюють вашу дошку, даючи вам ще більший "двигун". Деякі місця також дають затребувані знання. Це теж форма підрахунку очок в кінці гри. Знання - цесила, діти; це було правдою ще в середньовічній Франції, і це правда сьогодні!

Кожен раунд передбачає складну подію, якій повинні підкоритися всі гравці, або ж постраждати від наслідків. В Орлеані є багато тарілок, які потрібно закрутити! Видана фантастичною компанією Tasty Minstrel Games, гра Орлеан поставляється в якісному пакуванні.

Кількість гравців: 2-4 гравці

Час: 90 хвилин

Вік: від 12 років

Зверніть увагу: на деяких тайлах гри можуть бути надруковані лише німецькі назви. Це не впливає на ігровий процес, а назви перекладені в правилах.

$790

Прокрутити до верху