Мікробрю - Настільні ігри

$180

Опис

Поставляється з безкоштовною промо-карткою персонажа Sarsaprilla, поки є в наявності.

Microbrew - це гібрид гри-головоломки для двох гравців: бляшана пивоварня "Крихітна бляшанка" кинула виклик ВАМ - лідерам двох найдосвідченіших команд пивоварів - на змагання! Хто створить найсмачніше пиво та завоює найбільшу кількість лояльних клієнтів? Є лише один спосіб це з'ясувати - на старт, увага, варимо, варимо!

У Microbrew гравці по черзі відправляють пивоварів на робочі місця, щоб вони готували пюре, варили, розливали і подавали пиво за власними рецептами потоку спраглих клієнтів. Робочі місця не заблоковані, як у більшості інших ігор з розподілом робітників - якщо ви дійсно хочете виштовхнути когось, ви можете це зробити, але його працівник повертається назад, щоб бути використаним в наступний хід! Це означає, що раунди дуже динамічні і вимагають ретельного обмірковування, щоб нене тільки оптимізувати свою маленьку команду, але й передбачити, де хоче бути ваш суперник, щоб ви могли оселитися на його хвилі!

Пивоваріння - це не просто працевлаштування - у кожного гравця є власний "мідний" пивоварний чайник, де дії пивовара можуть дозволити йому зіграти в просту, але диявольську головоломку, щоб реорганізувати свій чайник і завершити ідеальний рецепт. Або ні! Чи будете ви намагатися зробити ідеальне пиво для кожного клієнта і завоювати його лояльність, або ви наповните ринок середньостатистичним пивом і дозволите маркетинговим грошам зробити свою справу...що це за річ?

$180

Прокрутити до верху