Замки Бургундії (Castles Of Burgundy) Special Edition Sundrop Version - Настільні ігри

$100

Опис

Замки Бургундії - легендарна настільна гра, створена Стефаном Фельдом. У цій настільній грі для 1-4 гравців ви візьмете на себе роль аристократа, який керує невеликим князівством. Намагайтеся побудувати поселення з потужними замками, займайтеся торгівлею, розробляйте срібні рудники та використовуйте знання мандрівників.

Тепер ця вічна гра повертається у надзвичайно відшліфованому, висококласному спеціальному виданні, що стало результатом співпраці між Ravensburger та Awaken Realms.

У цьому спеціальному виданні ви можете розраховувати на повне переосмислення мистецтва та макета, щоб гарантувати, що кожна деталь буде мати чудове мистецтво та покращить зручність гри. Тільки найкращі матеріали (картон, папір, коробка, вкладиш тощо) будуть використані для забезпечення витривалості та преміум-відчуття. Багато додаткових компонентів виведуть ігровий досвід на новий рівень, як-от двошарові ігрові дошки, особливімішечки для шестигранників, плитки на 30% більшого розміру або металеві монети.

Дія гри Замки Бургундії розгортається в регіоні Бургундія у Франції епохи Високого Середньовіччя. Кожен гравець бере на себе роль аристократа, який спочатку контролює невелике князівство. Під час гри вони прагнуть будувати поселення і потужні замки, займатися торгівлею вздовж річки, експлуатувати срібні копальні і використовувати знання мандрівників.

Гра полягає в тому, що гравці беруть з ігрового поля тайли поселень і розміщують їх у своєму князівстві, яке представлене на дошці князівств, що розміщується на дошці гравців.

$100

Прокрутити до верху